O nas

Agencja Fanfar PR

Jeśli nie chcesz tracić czasu, energii i pieniędzy na nietrafione działania – to FANFAR PR jest dla Ciebie. Bez skutecznej komunikacji nie będzie skutecznego działania – zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie.

Skuteczne budowanie wizerunku

FANFAR PR pomaga swoim klientom znaleźć właściwy styl, który umożliwi im odniesienie sukcesu. Bazą agencji PR, jest wiedza teoretyczna i praktyczna – zdobyta w mediach tradycyjnych, internetowych, organizacjach pozarządowych, agencjach public relations.

Jako profesjonalna agencja PR, przygotujemy dla Twojej firmy strategię komunikacji, zadbamy o profil w mediach społecznościowych, zorganizujemy Twoje biuro prasowe. Zadbamy o publikacje firmowe i wizerunek w Internecie. Dzięki temu Twoja firma zyska wyrazisty profil, który z pewnością przyciągnie właściwych klientów.

My – doświadczona agencja PR – dajemy Ci wiedzę, otwartość i pomysły. Gwarantujemy dobre ceny i pełne zaangażowanie.

Ty – zyskasz przewagę nad konkurencją, prestiż i nowych klientów, zmotywujesz pracowników do rozwoju i pracy na sukces firmy.

Przekonaj się – zadzwoń i umów się z kreatywnym zespołem naszej agencji PR. Porozmawiamy o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

 

 

zdjęcie_magdalena_fularska
Magdalena Fularska-Pacholczak
WŁAŚCICIELKA
Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka. Miłośniczka aromatycznej włoskiej kawy, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorów. Amatorka skandynawskich kryminałów i książek branżowo-biznesowych.