Alchemia Marki. Stwórz świadomą markę i zarabiaj na swojej pasji!

ALCHEMIA-MARKI

Sporo było u nas ostatnio tajemnicy. Teraz zamęczymy Was informacjami na temat nowego przedsięwzięcia. A jest nim sześciotygodniowy kurs „ALCHEMIA MARKI”. Pracowaliśmy nad nim kilka ostatnich miesięcy, choć tak naprawdę jest on podsumowaniem wiedzy i doświadczeń z kilku ostatnich lat fanfarowej działalności.

Kurs to odpowiedź na potrzebę przedsiębiorców, z którymi mieliśmy okazję się spotykać. Często proszono nas o pomoc i doradztwo w rozwiązaniu istotnego dla firmy problemu. Często też słyszeliśmy, że firmy nie stać na prowadzenie profesjonalnych działań komunikacyjnych. Dlatego chcemy zaproponować Wam rozwiązanie!

ALCHEMIA MARKI to:
– 6 tygodni wytężonej pracy nad marką osobistą bądź marką organizacji,
– 3 szkolenia stacjonarne (15 godzin),
– masa użytecznych materiałów ćwiczeniowych,
– prezenty motywacyjno-branżowe,
– niespodzianka,
– pomysły, które przekujemy w konkretne rozwiązania!

Na kurs możesz zapisać się tu ALCHEMIA MARKI

 

OFERTA SPECJALNA! Tylko do 14 września kurs kupisz taniej o 100 złotych!

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
Bądź marką z sensem
Jestem zdania, że świat należy zacząć zmieniać od siebie. I wierzę, że może nam w tym pomóc skuteczna komunikacja. Dlatego od ponad 10 lat planuję i zarządzam komunikacją firm oraz organizacji pozarządowych. Doradzając w budowaniu i dbając o ich markę. Jestem właścicielką agencji public relations FANFAR PR. Żoną. Mamą Jasia i Wojtusia. W moim sercu jest też dużo miejsca dla mojego miasta, Radomia. A moje kubki smakowe ubóstwiają włoską kawę, pizzę i sycylijskie soczyste pomidory. Archetypowy Odkrywca, Twórca i Czarodziej. Ostoja spokoju.