Autoprezentacja w biznesie – trzecie spotkanie z cyklu „BIZNES NA RYNKU”

Autoprezentacja. Trudna sztuka przedstawienia siebie. Czy rzeczywiście trudna? I naprawdę taka ważna?  O zasadach skutecznej  autoprezentacji – jej wpływie na relacje biznesowe rozmawiać będziemy z Magdaleną Falkowską – wieloletnią dziennikarką TVP we Wrocławiu, trenerką SKILLS FACTORY i coachem ACC ICF, specjalizującą się w wystąpieniach publicznych. Kolejne spotkanie "BIZNES NA RYNKU" już 19 maja!

Podczas spotkania dowiesz się, co to znaczy być autentycznym i profesjonalnym? Jak się przedstawić by zostać zapamiętanym – czyli dlaczego dobre pierwsze wrażenie daje Ci przewagę? Czy pewność siebie wpływa na wiarygodność? Poznasz sposoby oswojenia stresu. Dowiesz się co mówi Twoje ciało, gdy o nim zapomnisz i dlaczego komunikacja werbalna i niewerbalna muszą być małżeństwem doskonałym.

W cenę biletu wliczone jest śniadanie i spotkanie z Gościem.

GOŚĆ >> Magdalena Falkowska-Ceran – certyfikowany trener biznesu i coach ACC ICF, praktyk metody Points of You. Absolwentka politologii na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkoły Trenerów Biznesu Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys w Krakowie, członek ICF Global i ICF Polska. Przez 26 lat  pracowała we wrocławskim oddziale Telewizji Polskiej S.A. jako dziennikarka, prezenterka, reporterka, szef redakcji oraz koordynator Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Odpowiadała za realizację materiałów wysyłanych na antenę ogólnopolską.  Koordynatorka projektów unijnych – w tym projektów wspierających przedsiębiorczość wśród kobiet.
Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu: wystąpień publicznych z wykorzystaniem storytellingu, autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, asertywności, integracji zespołu, wypalenia zawodowego, oraz kompetencji liderskich t.j.: zarządzania zespołem, technik motywacji, negocjacji i obsługi klienta. Prowadzi coachingi z wykorzystaniem metody Points of You, bazującej na obrazie i słowie.
Ma 30 lat doświadczenia zawodowego – 26 lat dziennikarskiego (stanowisko publicysty), ostatnie 8 lat zarządzała projektami i pracowała jako trener w firmie Kancelaria Projekty Europejskie. Mirosława Adamczak. Współpracuje m.in. ze Skills Factory z Radomia oraz z Entrepreneur Impet z siedzibą w Londynie, prowadząc coachingi z przedsiębiorcami.

Czas >> czwartek, 19 maja 2016 roku, godz. 9-11
Miejsce >> Restauracja Nihil Novi, Rynek 3, Radom

BIZNES NA RYNKU –  rzecz o projekcie
Radom to miasto przedsiębiorczych ludzi. W nieco ponad 200 tys. mieście funkcjonuje około 25 tys. podmiotów gospodarczych. Wielu przedsiębiorców posiada więcej niż jedną firmę. Najlepiej mają się u nas małe i średnie firmy, choć nie brakuje dużych przedsiębiorstw, które działają globalnie. Ponadto, Radom to, drugi po Warszawie ośrodek akademicki. Rąk do pracy nie brakuje! Pomysłów na biznesy też!

SUPER! KUPUJĘ BILET!

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
Bądź marką z sensem
Jestem zdania, że świat należy zacząć zmieniać od siebie. I wierzę, że może nam w tym pomóc skuteczna komunikacja. Dlatego od ponad 10 lat planuję i zarządzam komunikacją firm oraz organizacji pozarządowych. Doradzając w budowaniu i dbając o ich markę. Jestem właścicielką agencji public relations FANFAR PR. Żoną. Mamą Jasia i Wojtusia. W moim sercu jest też dużo miejsca dla mojego miasta, Radomia. A moje kubki smakowe ubóstwiają włoską kawę, pizzę i sycylijskie soczyste pomidory. Archetypowy Odkrywca, Twórca i Czarodziej. Ostoja spokoju.