Biznes w sieci

Czy na prowadzeniu bloga i darmowego magazynu internetowego można zarobić? Jak wykorzystać sieć do celów marketingowych i stworzyć sklep internetowy? – odpowiedzi na te pytania udzielą nam specjaliści zaproszeni na barcamp RadomIT

W najbliższą środę, 15 grudnia o godz. 18.30 w auli Wyższej Szkoły Handlowej odbędzie się spotkanie poświęcone branży informatycznej. Będziemy rozmawiać o budowaniu marki, marketingu i wykorzystywaniu mediów społecznych.

Szósty RadomIT otworzy prezentacja Marcina Zaremby, wydawcy internetowego i bezpłatnego magazynu Proseed. Czy z prowadzenia darmowego magazynu internetowego można wyżyć i jaka będzie przyszłość mediów tradycyjnych – to temat jego wystąpienia.
Podczas spotkania będziemy mieli okazję wysłuchać jednego z najbardziej wpływowych blogerów – Macieja Budzicha, który opowie o faktach i mitach związanych z zarabianiem na blogu.
Tych, którzy zastanawiają się, jak wykorzystać internet w marketingu z pewnością zaciekawi prezentacja Dominika Szarka – współtwórcy i współprowadzącego telewizję internetową Webshake.tv.
Część oficjalną zakończy Paweł Fornalski – założyciel aplikacji do prowadzenia sklepów i hurtowni internetowych – IAI-Shop.com, który przekaże kilka praktycznych rad dotyczących sklepów w sieci.

Z auli Wyższej Szkoły Handlowej przeniesiemy się na after party do Galerii Rosa. Tam już w dużo luźniejszej atmosferze porozmawiamy o internetowym świecie i nie tylko.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na http://radomit.evenea.pl

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
właścicielka
Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka. Miłośniczka aromatycznej włoskiej kawy, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorów. Amatorka skandynawskich kryminałów i książek branżowo-biznesowych. Do nowych działań nierzadko inspirują ją ciekawe miejsca i synek Jasiek.