Buduj przewagę rynkową w oparciu o brand experience!

alchemia adres brand experience doświadczenie klienta

Czy wiesz, co jest najważniejsze w procesie budowania marki? Klient! Zgadza się, konsument i jego doświadczenia. Marki nie budujemy dla siebie. Marka ma być drogowskazem i wartością dla naszego otoczenia. Co w takim razie zrobić, by zbudować markę, którą klienci pokochają?

Szukając odpowiedzi na to pytanie, skoncentrujemy się na brand experience, czyli na doświadczeniach, jakie Twój klient ma podczas kontaktu z usługą bądź produktem.

Jesteś zainteresowany tematem? Zapraszam na kurs „Alchemia Marki. Buduj przewagę rynkową w oparciu o brand experience!” Pierwsze spotkanie 10 maja!

Alchemia Marki to:
– udział w 3 warsztatach (z kawą, herbatą i lunchem),
– łącznie 15 godzin intensywnej pracy nad Twoim biznesem,
– materiały ćwiczeniowe,
– 1 godzina konsultacji po zakończeniu całego kursu,
– na zakończenie kursu certyfikat i prezent niespodzianka.

Do udziału w kursie zapraszamy tylko 6 osób. Daj znać, czy jesteś zainteresowany i zapisz się na stronie www.fanfar.pl/szkolenie.

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
Bądź marką z sensem
Jestem zdania, że świat należy zacząć zmieniać od siebie. I wierzę, że może nam w tym pomóc skuteczna komunikacja. Dlatego od ponad 10 lat planuję i zarządzam komunikacją firm oraz organizacji pozarządowych. Doradzając w budowaniu i dbając o ich markę. Jestem właścicielką agencji public relations FANFAR PR. Żoną. Mamą Jasia i Wojtusia. W moim sercu jest też dużo miejsca dla mojego miasta, Radomia. A moje kubki smakowe ubóstwiają włoską kawę, pizzę i sycylijskie soczyste pomidory. Archetypowy Odkrywca, Twórca i Czarodziej. Ostoja spokoju.