Jak dbać o wizerunek? Firmy ubezpieczeniowe w czołówce!

Z raportu opracowanego przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych wynika, że to firmy z branży ubezpieczeniowej najskuteczniej budują swój wizerunek. Gorzej jest w przypadku przedsiębiorstw z sektora budowlanego, nieruchomości oraz chemii gospodarczej.

Raport został opracowany na podstawie badań na grupie 1000 Polaków w ramach kampanii „PR bez uprzedzeń”. 21% badanych uznało, że to właśnie firmy ubezpieczeniowe charakteryzują się najskuteczniejszą komunikacją z otoczeniem. 20% badanych wskazało na media i rozrywkę, tyle samo na telekomunikację a 18% na sieci handlowe.
Najgorszy wizerunek wśród badanych mają producenci chemii gospodarczej (2%), branża budowlana (3%) oraz nieruchomości (3%).

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
właścicielka
Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka. Miłośniczka aromatycznej włoskiej kawy, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorów. Amatorka skandynawskich kryminałów i książek branżowo-biznesowych. Do nowych działań nierzadko inspirują ją ciekawe miejsca i synek Jasiek.