Literatura i gry na RadomIT

Jak wykorzystać reklamę w grze i jak zachęcić dziecko do nauki poprzez wykorzystanie mechanizmu gier – tego dowiemy się podczas 10. spotkania RadomIT

To oczywiście nie wszystko. Jak zawsze podczas radomskiego barcampu będzie można przyswoić dużo praktycznej wiedzy z zakresu biznesu, internetu i nowych technologii. Radomski barcamp odbędzie się w audytorium Wyższej Szkoły Handlowej przy ulicy Traugutta 61a w piątek, 27 stycznia.

Spotkanie rozpocznie o godzinie 19 żeglarz jachtowy i zapalony rolkarz  Jacek Jankowski. Jego prezentacja nie będzie jednak związana ze sportem. Prelegent to specjalista ds. marketingu szeptanego oraz efektywnego marketingu z wykorzystaniem gier reklamowych. Ten właśnie temat przybliży na barcampie.

Jak dzięki prostym mechanizmom gier zmotywować dzieci do uczenia się? – o tym opowie Mikołaj Maziński, współautor aplikacji opartej o grywalizację Kidd.ly.

Kolejnym prelegentem będzie Michał Olszewski, manager inwestycyjny funduszu LMS Invest, który przybliży temat marketingu i wsparcia sprzedaży w firmach zajmujących się nowymi technologiami.

Po nim głos zabierze Piotr Stankiewicz. Redaktor naczelny miesięcznika poświęconego tematyce książek „Literadar” opowie o celach, jakie towarzyszą mu podczas tworzenia magazynu.

Od Rafała Zaorskiego, prezesa zarządu  Grupy Etendard dowiemy się jak budować firmę i zwiększać jej wartość.

Spotkanie zakończy Jakub Cyran. Organizator barcampów opowie o ogólnopolskich spotkaniach branżowych przewidzianych na 2012 rok, na których warto się pojawić.

Po części oficjalnej nie zabraknie inspirujących rozmów w kuluarach. Wstęp na RadomIT jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja na oficjalnej stronie radomit.pl/rejestracja

RadomIT to cykliczne spotkania sympatyków branży internetowej. Zgodnie z ideą barcamp można zaprezentować swój pomysł, projekt, firmę itp. Mile widziane są wystąpienia, które mogą przysłużyć się innym i które pozwalają na swobodną wymianę wiedzy i doświadczeń. Tematyka spotkań obraca się wokół zagadnień związanych z branżą IT oraz rynkiem internetowym. Duży nacisk położony jest na promocję przedsiębiorczości, a w szczególności inicjatyw internetowych oraz startupów.

Strona internetowa: www.radomit.pl oraz fan page www.facebook.com/RadomIT

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
właścicielka
Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka. Miłośniczka aromatycznej włoskiej kawy, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorów. Amatorka skandynawskich kryminałów i książek branżowo-biznesowych. Do nowych działań nierzadko inspirują ją ciekawe miejsca i synek Jasiek.