Mobilna strona od ActiveMobi

Od nowego roku fanfar.pl może pochwalić się stroną mobilną na smartfony! A wszystko dzięki ActiveMobi!

ActiveMobi jest pierwszym polskim narzędziem do tworzenia i utrzymywania mobilnych serwisów internetowych, które szybko się ładują, są łatwe w nawigacji i gwarantują niesamowite user experience.

Narzędzie to pozwala w prosty sposób zbudować i utrzymać stronę mobilną, zoptymalizowaną pod wszystkie urządzenia przenośne. Każdy może stworzyć własną stronę mobilną. Wystarczy użyć intuicyjnego Kreatora Stron Mobilnych, wybrać interesujący szablon graficzny i modyfikować go w dowolny sposób; zmieniać kolory, dodawać grafiki, wideo, przyciski akcji, zintegrować z GoogleMaps, dodać wtyczki społecznościowe, utworzyć formularz kontaktowy. Kreator ma zastosowanie zarówno dla klienta końcowego, który potrzebuje strony internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych oraz zna i wykorzystuje potencjał telefonów (GPS, click to call, itd.) jak i re-sellerów rozwiązania np. agencji interaktywnych, freelancerów projektantów stron internetowych.

Ile to kosztuje?
ActiveMobi dostarczane jest w modelu SaaS. Posiada aktualnie dwie wersje abonamentu:

Free – już w tym abonamencie można stworzyć w pełni funkcjonalną stronę mobilną: z hostingiem i supportem, integracją z social media, wszystkimi dostępnymi widgetami. Adres strony jest subdomeną activemobi.com i na dole strony pojawi się reklama narzędzia.

Professional – wykupując abonament za 5 USD miesięcznie można umieścić stronę pod własnym adresem i korzystać ze statystyk GoogleAnalytics.

www.activemobi.com

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
właścicielka
Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka. Miłośniczka aromatycznej włoskiej kawy, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorów. Amatorka skandynawskich kryminałów i książek branżowo-biznesowych. Do nowych działań nierzadko inspirują ją ciekawe miejsca i synek Jasiek.