Pierwsze spotkanie z cyklu Biznes na Rynku w Radomiu

Czy można przesłać oferty cenowe bez pozwolenia? Czy można wykorzystać na fan page'u zdjęcie celebrytki, która założyła sukienkę kupioną w twoim sklepie? Jak legalnie korzystać z e-mail marketingu i promować swój biznes w mediach społecznościowych? Odpowiedzi poznasz podczas śniadania biznesowego organizowanego 3 marca.

Zapraszamy na spotkanie z prawnikiem, właścicielem serwisu Lookreatywni.pl Magdaleną Miernik. Z pewnością znajdziesz odpowiedź na powyższe oraz podobne pytania, które często towarzyszą przedsiębiorcy. Śniadanie biznesowe z cyklu „Biznes na Rynku” odbędzie się w czwartek, 3 marca, w godz. 9-11 w restauracji Nihil Novi (Rynek 3).

Podczas pysznego śniadania, przygotowanego przez radomską restaurację Nihil Novi, Magdalena Miernik opowie m.in. o prawie reklamy oraz zasadach legalnego wykorzystania w reklamie fragmentów filmów, cytatów oraz wizerunku osób publicznych i prywatnych. Podczas spotkania omówione zostaną zasady wykorzystania cudzych znaków towarowych. Słuchacze dowiedzą się również, jak legalnie korzystać z mailingu i promować się w social media.

Wiem, że nie wszyscy zgodzą się z tym stwierdzeniem, ale uważam, że Radom to miasto przedsiębiorczych ludzi. Znam wspaniałych przedsiębiorców, którzy biorą los w swoje ręce, dając przy tym zatrudnienie mieszkańcom naszego miasta. „Biznes na Rynku” ma być dla nich dodatkowym wsparciem i okazją do nawiązania nowych kontaktów. Chcemy promować i szerzyć kulturę przedsiębiorczości. Doradzać i edukować – mówi Magdalena Fularska-Pacholczak, organizatorka wydarzenia „Biznes na Rynku” i właścicielka radomskiej agencji public relations FANFAR.

Magdalena Miernik – założycielka serwisu o prawie własności intelektualnej dla ludzi kreatywnych Lookreatywni.pl. Doktorantka WPiA UW. Absolwentka studiów podyplomowych przy Centrum Praw Własności Intelektualnej im. Hugona Grocjusza w Krakowie. Trener i szkoleniowiec. Promotorka wiedzy na temat prawa własności intelektualnej. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, prawie mediów i prawie reklamy.

Bilety na śniadanie biznesowe można kupić tutaj. Wybierasz się na spotkanie? Kup bilet i zadaj pytanie Magdalenie Miernik. Wiadomości można wysyłać do 26 lutego. Adres mailowy: biuro@fanfar.pl. Uwaga! Do 26 lutego bilety w promocyjnej cenie 59 zł (później 89 zł). W cenę biletu wliczone jest śniadanie i spotkanie z gościem.

graf_fb2

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
właścicielka
Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka. Miłośniczka aromatycznej włoskiej kawy, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorów. Amatorka skandynawskich kryminałów i książek branżowo-biznesowych. Do nowych działań nierzadko inspirują ją ciekawe miejsca i synek Jasiek.