Porady stylistki, dietetyczki, makijażystki – zapraszamy na bezpłatne warsztaty

„Gotowe na jesień!” to tytuł warsztatów dla Radomianek, które organizują portal eRadomianki.pl i radomska agencja public relations Fanfar Studio PR. Przed uczestniczkami zaprezentują się specjalistki z różnych dziedzin. Rozpoczynamy zapisy – liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty odbędą się w niedzielę, 16 września, o godz. 16 w Łaźni przy ul. Żeromskiego 56.

Przed Radomiankami wystąpią cztery prelegentki. Dietetyczka Ewa Wijatkowska opowie, jak zregenerować się po wakacjach i przygotować organizm na okres jesienno-zimowy – żeby nie przytyć i dobrze się czuć.

Stylistka i kolorystka Aneta Karpińska ze Studia Wizerunku Colour and Style przeprowadzi wykład pod hasłem „Moje kolory a trendy”. Będzie można dowiedzieć się między innymi, na czym polega analiza kolorystyczna i co można dzięki niej zyskać.

Konsultantka i makijażystka Oriflame Joanna Sajnóg podpowie uczestniczkom warsztatów, jak zadbać o cerę po lecie i w jaki sposób powinnyśmy pielęgnować swoją skórę jesienią. Będzie można skorzystać z badania poziomu nawilżenia cery, a także wypróbować kosmetyki z oferty Oriflame.

Przed Radomiankami zaprezentuje się również Katarzyna Życzyńska, dyrektorka radomskiego oddziału szkoły AP Edukacja. Usłyszymy od niej, w jakich hobbystycznych i dokształcających kursach dla kobiet warto wziąć udział.

Każda prelegentka zaprezentuje się przez około 20 minut. Będzie można również zadawać pytania i porozmawiać ze specjalistkami.

Wśród uczestniczek warsztatów rozlosujemy nagrody i upominki. Od dietetyczki Ewy Wijatkowskiej – test wellness (pomiar tkanki tłuszczowej, analiza nawyków żywnościowych). Od stylistki Anety Karpińskiej – analiza kolorystyczna. Od makijażystki Joanny Sajnóg – zestaw kosmetyków. Od Katarzyny Życzyńskiej z AP Edukacja – upominki (kubek, parasol itp.). Dodatkowo każda uczestniczka warsztatów otrzyma kupon na zabieg pielęgnacji dłoni „Satynowe dłonie”.

Wstęp na warsztaty jest wolny. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona (25). Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia na warsztaty: mailowo na adres redakcja@eradomianki.pl – proszę podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu, a w tytule e-maila wpisać „WARSZTATY”.

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
właścicielka
Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka. Miłośniczka aromatycznej włoskiej kawy, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorów. Amatorka skandynawskich kryminałów i książek branżowo-biznesowych. Do nowych działań nierzadko inspirują ją ciekawe miejsca i synek Jasiek.