Przestrzeń dla dziecka

Zajęcia taneczne, spotkania z bajką, grafomotoryka czy kreatywna ceramika – to tylko kilka propozycji z długiej listy zajęć, które oferuje Centrum Nowoczesnej Edukacji Eduminki

Centrum Edukacji powstało z myślą o rodzicach, którzy świadomie podchodzą do rodzicielstwa. Zajęcia dla dzieci oraz ich opiekunów odbywają się głównie w godzinach popołudniowych. – Chcemy wspierać rozwój dzieci. Poprzez zajęcia rozwijać ich talenty i stymulować ich rozwój. Rodzicom z kolei pragniemy pokazać świat widziany oczami ich maluchów. Doradzić jak zająć dzieciom czas poprzez zabawę i naukę – wyjaśnia Łukasz Głogowski z Centrum Nowoczesnej Edukacji.

Oferta jest różnorodna. Są zajęcia z logorytmiki, języka angielskiego, glottodydaktyki, kreatywnej ceramiki, czy spotkanie z bajką. – Zapraszamy rodziców z dziećmi do 12 roku życia. Organizujemy również warsztaty z noworodkami. Są to spotkania z rehabilitantem lub fizjoterapeutą, podczas których można dowiedzieć się jak masować dziecko, przebierać, nosić i koordynować rozwój mózgu. Oferujemy także konsultacje z logopedą i psychologiem – tłumaczy Łukasz Głogowski. W planach są zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku przed przedszkolnym. W weekendy z kolei organizowane będą różnorodne warsztaty tematyczne m.in. ceramika, sztuka afrykańska.
Eduminki to również przyjęcia urodzinowe organizowane na miejscu oraz w domu. Scenariusz imprezy tworzony jest na życzenie.

www.eduminki.pl
Centrum Nowoczesnej Edukacji EDUMINKI
Ul. S. Żeromskiego 31, Radom

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
właścicielka
Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka. Miłośniczka aromatycznej włoskiej kawy, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorów. Amatorka skandynawskich kryminałów i książek branżowo-biznesowych. Do nowych działań nierzadko inspirują ją ciekawe miejsca i synek Jasiek.