Pytanie, które zmienia wszystko

czy wiesz

Czy wiedzieliście, że LEGO jest największym na świecie producentem opon? Oczywiście tych do samochodów z klocków. Czy wiedzieliście, że obecnie z Facebooka korzysta tyle osób, ile w 1804 roku zamieszkiwało Ziemię? Czy wiedzieliście, że Walt Disney został wyrzucony z gazety za to, że podobno nie miał wyobraźni i dobrych pomysłów?

Dlaczego Wam o tym piszę? Przecież te historie nie mają ze sobą nic wspólnego – powiecie.
Otóż nie do końca tak jest. Elementem łączącym jest ZWROT WYTRYCH – CZY WIEDZIELIŚCIE?
Zapamiętajcie i nie straćcie z oczy, zwłaszcza wtedy, gdy zależy Wam na przykuciu uwagi odbiorców.

Żyjemy w pięknych czasach. Docenią to zwłaszcza osoby, które kochają czytać i tworzyć content. Na sekundę powstaje multum treści. Coraz częściej zamiast kolejnego odcinka „Na Wspólnej” oglądamy audycję LIVE na Facebooku, a ćwicząc na siłowni słuchamy podcastu Szafrańskiego, marząc o wielkich pieniądzach.

Do brzegu. Tworzyć może każdy. Co zrobić? Jak to zrobić, by ludzie zauważyli wasz przekaz? Zainteresować, przykuć uwagę pomoże Wam właśnie zadanie pytania: Czy wiedzieliście?

Nie można dać nikomu zastrzyku z kreatywności. Trzeba zbudować atmosferę zaciekawienia.
Sir Ken Robinson

Intryguj! Wprowadzaj atmosferę zaciekawienia. Zaczynaj prezentacje, teksty, wypowiedzi od CZY WIEDZIELIŚCIE. Czy to nie jest bardziej interesujący wstęp od „Dziś przedstawię Wam historię”? Z miejsca masz 3-4 sekundy uwagi, które później masz szansę rozwinąć. Wykorzystaj to w swojej branży i buduj rozpoznawalność swojej marki.

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
Bądź marką z sensem
Jestem zdania, że świat należy zacząć zmieniać od siebie. I wierzę, że może nam w tym pomóc skuteczna komunikacja. Dlatego od ponad 10 lat planuję i zarządzam komunikacją firm oraz organizacji pozarządowych. Doradzając w budowaniu i dbając o ich markę. Jestem właścicielką agencji public relations FANFAR PR. Żoną. Mamą Jasia i Wojtusia. W moim sercu jest też dużo miejsca dla mojego miasta, Radomia. A moje kubki smakowe ubóstwiają włoską kawę, pizzę i sycylijskie soczyste pomidory. Archetypowy Odkrywca, Twórca i Czarodziej. Ostoja spokoju.