Radom na Facebooku na 7. miejscu

Radom z liczbą 8 115 fanów znalazł się na 7. miejscu w raporcie MIASTA POLSKI Megafoni

Pod lupą znalazło się 21 największych polskich miast. Najpopularniejsze na Facebooku miasta pod względem liczby fanów to Wrocław, Poznań i Warszawa. Fanpage Wrocławia prowadzony przez dział e-promocji zgromadził liczbę 43 866 fanów. Poznań – 30 806, a Warszawa – 25 253.
Tylko 8 miast przekroczyło próg ponad 5 tysięcy fanów. Niestety w pozostałych przypadkach jest już gorzej. Toruń uzbierał ponad 3 tys. fanów, Łódź – 2802, Kielce – 2593, Częstochowa – 2204, Lublin – 2059, Sosnowiec – 1200, Zabrze – 1073. Kolejne natomiast, wśród nich jest Olsztyn nie przekroczyły progu tysiąca fanów.

Dla Radomia to dobry wynik, różnica w liczbie fanów wśród miast, które uplasowały się na 5, 6 i 7 miejscu jest niewielka. Jak prowadzony jest radomski fanpage – zobaczcie tu.

 

Agencja PR Radom

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
właścicielka
Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka. Miłośniczka aromatycznej włoskiej kawy, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorów. Amatorka skandynawskich kryminałów i książek branżowo-biznesowych. Do nowych działań nierzadko inspirują ją ciekawe miejsca i synek Jasiek.