RadomIT: Klient nasz pan?

Jak znaleźć klienta i z nim postępować? – to główna myśl, wokół której skoncentruje się dziewiąte już spotkanie sympatyków branży internetowej, na które organizatorzy zapraszają w piątek, 21 października

RadomIT po raz kolejny odbędzie się w audytorium Wyższej Szkoły Handlowej przy ulicy Traugutta 61a. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19 prezentacją Bartka Kotowicza i Jacka Kłosińskiego. Przedstawiciele studia brandingowego Engram opowiedzą o tym, jak podejść do współpracy z klientem.
Kolejna prezentacja to wspomnienia z tegorocznej podróży po Bałkanach młodego przedsiębiorczego radomianina Piotrka Ryczka.
Październikowy barcamp zakończy Martyna Szuta z interaktywnej agencji Zjednoczenie.com, która opowie o tym, jak mnożyć efekty kampanii, mnożąc kanały komunikacji.

Po części oficjalnej nie zabraknie inspirujących rozmów w kuluarach. A na zakończenie after party w Galerii Rosa.

Wstęp na RadomIT jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja na oficjalnej stronie radomit.pl/rejestracja

RadomIT to cykliczne spotkania sympatyków branży internetowej. Zgodnie z ideą barcamp można zaprezentować swój pomysł, projekt, firmę itp. Mile widziane są wystąpienia, które mogą przysłużyć się innym i które pozwalają na swobodną wymianę wiedzy i doświadczeń. Tematyka spotkań obraca się wokół zagadnień związanych z branżą IT oraz rynkiem internetowym. Duży nacisk położony jest na promocję przedsiębiorczości, a w szczególności inicjatyw internetowych oraz startupów.
Strona internetowa: www.radomit.pl

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
właścicielka
Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka. Miłośniczka aromatycznej włoskiej kawy, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorów. Amatorka skandynawskich kryminałów i książek branżowo-biznesowych. Do nowych działań nierzadko inspirują ją ciekawe miejsca i synek Jasiek.