Radomski Plebiscyt Blogowy

Od kilku miesięcy radomska blogosfera prężnie się rozwija. Owocem tego jest Radomski Plebiscyt Blogowy, w którym mogą wziąć udział wszyscy blogerzy z Radomia i okolic wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.radomskiplebiscytblogowy.pl. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest posiadanie minimum dziesięciu wpisów na blogu.

13 maja odbędzie się gala, podczas której zostaną wręczone statuetki w dziesięciu kategoriach. O wyborze zwycięzców zadecydują jurorzy, którymi są osoby aktywnie udzielające się w naszym mieście. Należy do nich między innymi pisarz Jan Michalski.

– To pierwszy taki plebiscyt w polskiej blogosferze – przyznaje Honorata Dyjasek, pomysłodawczyni i organizatorka plebiscytu – W ogólnopolskich konkursach dla blogerów największe szanse mają ci, którzy działają od kilku lat, mają na swoich kontach już jakieś sukcesy. Organizując  plebiscyt chciałam pokazać, że nasza lokalna blogosfera, choć niewielka w porównaniu z innymi miastami, również świetnie prosperuje i zasługuje na wyróżnienia.
Zgłoszenia można wysyłać do 26 kwietnia.

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
Bądź marką z sensem
Jestem zdania, że świat należy zacząć zmieniać od siebie. I wierzę, że może nam w tym pomóc skuteczna komunikacja. Dlatego od ponad 10 lat planuję i zarządzam komunikacją firm oraz organizacji pozarządowych. Doradzając w budowaniu i dbając o ich markę. Jestem właścicielką agencji public relations FANFAR PR. Żoną. Mamą Jasia i Wojtusia. W moim sercu jest też dużo miejsca dla mojego miasta, Radomia. A moje kubki smakowe ubóstwiają włoską kawę, pizzę i sycylijskie soczyste pomidory. Archetypowy Odkrywca, Twórca i Czarodziej. Ostoja spokoju.