Usługi public relations w promocyjnej cenie dla firm z Radomia i okolic

Prowadzenie biura prasowego, organizowanie konferencji prasowych, współpraca z blogerami, moderowanie fan page na Facebooku – z tych i wielu innych działań z zakresu tradycyjnego public relations i e-pr firmy z Radomia i okolic mogą skorzystać po promocyjnej cenie.

Komunikacja z otoczeniem jest potrzebna firmom na każdym etapie ich rozwoju. Ograniczanie się tylko do standardowych form reklamy i ścisłe łączenie sprzedaży z marketingiem, niestety nie przyniesie dobrych efektów wizerunkowych.

Public relations to zarządzanie komunikacją między firmą, a jej grupami otoczenia (pracownikami, klientami, kontrahentami, mediami, lokalną społecznością itd.). To proces długotrwały, więc nie niosąc ze sobą natychmiastowych rezultatów często jest pomijany w polityce zarządzania organizacją. PR jest jednak niezbędny w każdej dojrzałej firmie, dlatego zapraszamy przedsiębiorstwa z Radomia i okolic do wdrożenia działań public relations przy naszej pomocy.

Oferujemy:
kontakty z mediami, prowadzenie biura prasowego, informacje prasowe, organizowanie konferencji prasowych,
SEO PR, pisanie tekstów na strony internetowe z uwzględnieniem zasad SEO PR,
blogosfera (współpraca z blogerami i prowadzenie firmowych blogów),
media społecznościowe (fan page na Facebook.com, Google+, Twitter),
budowanie strategii public relations,
– tworzenie publikacji firmowych.

Aby skorzystać z usług w promocyjnej cenie należy napisać na adres magdalena@fanfar.pl w temacie wpisując „usługi PR w promocyjnej cenie – Radom”.

Udostępnij:

Magdalena Fularska-Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
właścicielka
Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka. Miłośniczka aromatycznej włoskiej kawy, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorów. Amatorka skandynawskich kryminałów i książek branżowo-biznesowych. Do nowych działań nierzadko inspirują ją ciekawe miejsca i synek Jasiek.