COACHING MARKI

Jaka jest Twoja marka? Czym się wyróżniasz? Jak chcesz być postrzegany? Jakie są Twoje kluczowe wartości? Jak to się przekłada na biznes, który prowadzisz? Jeżeli zadajesz sobie takie pytania, to bardzo dobrze! Myślisz poważnie o swoim biznesie i jesteś na właściwej drodze do zbudowania trwałej i rozpoznawalnej marki.
Specjalnie dla Ciebie powstał autorski program „Coaching marki”, łączący ze sobą praktyczną wiedzę z dziedziny tworzenia wizerunku marki z coachingiem. W jednym miejscu uzyskasz merytoryczne wsparcie w kwestii budowania silnej marki oraz zrozumiesz mechanizmy, które łączą Ciebie – Twoją osobę, Twoją historię, doświadczenia i wartości – z biznesem, którego jesteś Twórcą.
Podczas naszych spotkań i szkoleń dowiesz się, w jakim kierunku iść by świadomie rozwijać markę. Poznasz narzędzia i zaprojektujesz rozwiązania, które z naszym wsparciem możesz wcielić w życie. 

SZKOLENIA
SZKOLENIA
Coaching marki to połączenie wiedzy o organizacji z praktyczną wiedzą o budowaniu wizerunku. Proponujemy Wam dwudniowe szkolenie poświęcone budowaniu marki organizacji oraz wsparcie i opiekę powarsztatową. 

SPOTKANIA INDYWIDUALNE
INDYWIDUALNE KONSULTACJE
Każdy z nas budując markę osobistą powinien zadać sobie jedno ważne pytanie. Czy wiesz, jak ono brzmi? Podczas konsultacji będziemy pracować nad zdefiniowaniem Twojej marki i poprowadzeniem Cię przez najważniejsze elementy tworzenia wizerunku. 

TRENERZY

Magdalena Fularska Pacholczak
Magdalena Fularska-Pacholczak
Od najmłodszych lat chciała zmieniać świat. I jeszcze przed maturą odkryła sposób, w jaki może to robić. Od ponad 10 lat związana z marketingiem i public relations. W tym czasie planowała i zarządzała komunikacją firm oraz organizacji pozarządowych. Radomianka zakochana we włoskiej kawie, pizzy i sycylijskich soczystych pomidorach. Nieustannie poszukuje odpowiedzi na trudne i te banalne pytania.

Magdalena
Magdalena Jelonkiewicz-Bałdys
Kiedyś obieżyświat, dziś lokalna działaczka. Certyfikowana trenerka biznesu i coach. Ma ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w marketingu i sprzedaży – w kraju i za granicą. Lubi ruch, zmiany oraz niesztampowe rozwiązywanie problemów. Pasjonują ją ludzie i ich historie. Wzruszają okruchy codzienności. 

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW NAM SWÓJ NUMER TELEFONU.
ODDZWONIMY!