SZKOLENIA

Coaching marki to połączenie wiedzy o organizacji z praktyczną wiedzą o budowaniu wizerunku. Proponujemy Wam dwudniowe szkolenie poświęcone budowaniu marki organizacji oraz wsparcie i opiekę powarsztatową. 

Szkolenia zamknięte

Każda marka na różnych etapach rozwoju zmaga się z problemami wizerunkowymi. Niekiedy wpływają na nie niefortunne działania, brak strategii bądź konkurencja. Jeszcze częściej jednak firmy i organizacje zmagają się ze zwyczajną przeciętnością. Ich wizerunek jest za mało rozpoznawalny, rozmyty bądź po prostu nie przynosi oczekiwanych efektów. Dla wszystkich organizacji zmagających się z budowaniem spójnej strategicznie marki proponujemy program, który pomoże:
– stworzyć spójny wizerunek organizacji,
– zmienić postrzeganie organizacji w środowisku zewnętrznym i wewnętrznym,
– pogłębiać świadomość marki wśród swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

 

Szkolenia otwarte 
Lubisz pracować w grupie? Masz wrażenie, że wówczas dochodzisz do cenniejszych wniosków? Zapraszamy Cię na szkolenia otwarte z „Coachingu marki”, które organizujemy dwa razy w roku. 
Organizujesz konferencję biznesową lub spotkanie poświęcone budowaniu marki? Skontaktuj się z nami! Możemy przeprowadzić warsztaty podczas Twojego wydarzenia.

 

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW NAM SWÓJ NUMER TELEFONU. ODDZWONIMY!