Usługi marketingowe dla Twojej firmy

Logo, wizytówki, posty na Facebooku – to tylko kilka przykładów działań podejmowanych przez firmy bez wcześniejszego opracowania strategii marki. W czasach, gdy dostępne są liczne programy do tworzenia wizerunku marki, rozpoczęcie działań marketingowych bez planu to niestety standard.

konsultacje-marketingowe-agencja-budowanie-marki-osobistej
Tymczasem, nieodłącznym elementem strategii biznesowej powinna być również strategia komunikacji marki. Dobrze przygotowana koncepcja jest podstawą brand marketingu.

 

Planowanie strategii marketingowej pozwoli Twojej firmie:

  • doprecyzować grupę odbiorców i poznać ich potrzeby;
  • unikać chaosu, dobrze określając budżet na działania promocyjne;
  • w jasny sposób wyznaczać cele i analizować wyniki;
  • dobrać narzędzia marketingowe, które są właściwe dla Twojej marki;
  • oceniać skuteczność podejmowanych działań;

 

W skrócie: Nie tracić pieniędzy na nieprzemyślany marketing, ale zarabiać dzięki spójnej strategii marki.

 

Jesteśmy agencją marketingową z 10-letnim stażem w branży! Chętnie pomożemy Ci opracować plan działania dla Twojej marki. Zobacz, z jakich innych usług możesz również skorzystać.

 

 

Marketing dla Twojej firmy – co oferujemy?

 

Co zyskasz dzięki strategii komunikacji marki?

 

W skutecznym zarządzaniu marką pomoże Ci dobrze obrany kierunek działań. A jest nim strategia komunikacji marki. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o swoich klientach, zrozumieć ich potrzeby i obawy, opracować plan komunikacji, wybrać pozycjonowanie w odpowiedniej kategorii i tworzyć atrakcyjne komunikaty, to zaplanowanie strategii marketingowej jest podstawą.

Okres pandemii zmusił wiele firm do przemodelowania swojej strategii biznesowej, a co za tym idzie również zmusił do innego spojrzenia na dotychczasowe zarządzanie marką. Choć lockdown odczuło wiele przedsiębiorstw z branż np. turystyczna, hotelowa, gastronomiczna i fitness, to dla wielu innych firm nowa sytuacja na rynku stała się okazją do rozwoju. Jak jej nie zmarnować?

Jeżeli działania marketingowe wdrożyliście jeszcze przed opracowaniem strategii marki, to pamiętajcie, że im szybciej zajmiecie się strategią tym większe szanse na to, że budżety marketingowe będą inwestowane z głową, a komunikacja trafi do odpowiednich odbiorców.

Zleć nam stworzenie strategii marki

 

Co da Ci Content Marketing

 

Od czego rozpoczynamy współpracę w zakresie content marketingu? Oczywiście od wspólnego stworzenia strategii. Content marketing inaczej nazywany marketingiem treści to strategia zakładające regularne publikowanie atrakcyjnych i przydatnych dla odbiorcy treści. Content marketing nie tylko wpływa na pozytywny wizerunek marki, ale przede wszystkim generuje zysk.

Dobrze zaplanowany content (tekst na blogu, foldery, filmy na YouTubie, strona internetowa, newslettery, treści w social mediach, e-booki) przekłada się więc na rozpoznawalności marki i na sprzedaż. Jest też dużo atrakcyjniejszą formą komunikacji z klientami niż standardowe formy reklamy. Po rozwiązania z zakresu content marketingu sięga już dużo marek, o mniejszym i większym zasięgu. To podstawa dla promocji wielu z nich. Dlaczego?

Artykuły na blogach własnych i osób, z którymi firma współpracuje na stałe przyciągają ruch z wyszukiwarek. Filmy na YouTubie zamieszczane przez influencerów też dobrze wspierają promocję marki w internecie. Należy pamiętać też o fakcie, że internauci w Google coraz częściej szukają interesujących rzeczy poprzez wyszukiwanie grafiką i wideo. Dlatego te dwa elementy są dziś równie ważne jak teksty na stronie i wpisy na blogu.

Zaplanuj razem z nami content marketing dla Twojej marki

 

Copywriting sposobem na przyciągnięcie nowych klientów

 

Pisanie tekstów to nasz chleb powszedni. W naszym zespole znajdują się redaktorzy i dziennikarze z wieloletnim stażem oraz osoby, które rozumieją współczesne zasady copywritingu. Piszemy: teksty na bloga, teksty na stronę internetową, informacje prasowe, teksty do broszur i folderów, artykuły do gazet i na portale.

Copywriting to dziś niezbędne narzędzie każdej firmy. Z jednej strony teksty, które powstają muszą być ciekawe dla użytkownika, ale z drugiej strony nie powinny być pozbawione zasad SEO. W przeciwnym razie nie osiągniemy dobrych pozycji w wyszukiwarce, a artykuły, które tworzymy dotrą do niewielkiej garstki odbiorców. Pisząc teksty na bloga i artykuły specjalistyczne koniecznie trzeba mieć przygotowany plan dystrybucji, po to, aby to co tworzysz miało szansę dotrzeć do jak największej grupy osób.

Zleć nam napisanie tekstów dla Twojej marki

 

Konsultacje marketingowe pomogą w rozwoju Twojej firmy

 

Zastanawiasz się, jak promować firmę? Wprowadzasz nowe usługi, a może szukasz pomysłu na stworzenie silnej marki osobistej? Chętnie pomożemy Ci podczas konsultacji. Przyjrzymy się obecnej sytuacji i wspólnie możemy opracować plan działań dla Twojej marki.

Współpracę rozpoczynamy od researchu i krótkiej rozmowy. Jeżeli zdecydujesz się na pakiet konsultacji marketingowych, wówczas tworzymy wspólnie plan celów, które chcesz zrealizować dzięki naszym spotkaniom. Chcesz budować markę osobistą, stworzyć strategię komunikacji, zaplanować działania marketingowe, zweryfikować dotychczasowe cele, przeanalizować wizerunek marki, zaplanować content marketing, dobrać odpowiednie media społecznościowe do komunikacji z klientami marki? Spokojnie, pomożemy przejść Ci przejść przez tę drogę z sukcesem.

Zobacz, jak wygląda i ile kosztuje doradztwo marketingowe lub:

Umów się na konsultacje marketingowe

 

Dotrzyj do klientów przez tworzenie gazetek, katalogów, magazynów

 

Choć Internet jest dziś bardzo wygodnym środkiem przekazu, to jednak cieszymy się, że nie zapominacie o tradycyjnych narzędziach promocji firmy. Gazetki dla pracowników, katalogi i foldery z ofertą i produktami czy to w wersji elektronicznej czy w drukowanej nadal są chętnie wybieraną usługą, którą dla Was tworzymy.

Katalog usług i produktów to profesjonalna wizytówka Twojej firmy, w którą warto zainwestować, podobnie jak w stworzenie strony internetowej. Gazetki komunikacji wewnętrznej są z kolei dobrym narzędziem do zapoznania pracowników z dotychczasowymi osiągnięciami firmy i planami na przyszłość. Pamiętaj również, że tworząc magazyn dla swoich klientów, możesz poszukać partnerów, którzy nie są Twoją bezpośrednią konkurencją, a dzięki współpracy wydanie i druk publikacji stanie się dla Ciebie łatwiejszy. Zobacz nasze realizacje.

Poproś o ofertę

 
 

Komu pomagaliśmy tworzyć marketing dla firmy?

 

leclercgaleria-slonecznaaquapark-radomneoflamnapoleoncatspij-tanioactivemobi-website-builder1auto-jare-pointkombud-saZębiecspecjalistyczna-pracownia-analiz-lekarskichitmmazowieckie-centrum-sztuki-wspolczesnejnorbit-bookingvertabelo

 

Realizacje w zakresie komunikacji marki

 

E Leclerc realizacje
E.Leclerc Radom to hipermarket podkreślający swoje lokalne zaangażowanie. Dla marki zorganizowaliśmy konferencję prasową oraz odpowiadaliśmy za biuro prasowe przy okazji Festiwalu Producentów Lokalnych. Zarządzaliśmy kanałami social media przeprowadzając również kampanie reklamowe i konkursy.

 

„Zrozumieć biznes” to poradnik o życiu i biznesie. Motywacja do działania. Zachęta do szukania okazji, do brania na klatę zmian i podejmowania wyzwań.” Tak o książce pisze jej autor Norbert Pijarski. A my mieliśmy okazję zająć się tym projektem kompleksowo (koncepcja rozdziałów, redakcja, projekt graficzny, skład i koordynacja druku oraz sprzedażowa strona www).
Zrozumieć Biznes

 

Neoflam
Neoflam to światowy producent naczyń z powłoką ceramiczną Ecolon. Dla marki przygotowaliśmy strategię komunikacji. Zarządzaliśmy kanałami social media, kontaktami z mediami oraz odpowiadaliśmy za współpracę z influencerami. Naczynia Neoflam polecała Anna Nowak-Ibisz w Dzień Dobry TVN.

 

ITM składa się z różnych spółek zależnych. Każda spółka i lokalizacja posiada inny potencjał wiedzy i umiejętności. Największy zakład produkcyjny ITM znajduje się w Radomiu. I właśnie dla niego realizowaliśmy magazyn dla pracowników. Zajęliśmy się koncepcją, copywritingiem, redakcją, projektem, składem oraz drukiem.
ITM

 

Opinie o naszych działaniach marketingowych dla innych firm

 
 

Firma odpowiadała za przygotowanie i obsługę biura prasowego, organizację konferencji prasowej podczas „Festiwalu Producentów Lokalnych”. Agencja stworzyła i zarządzała komunikacją profilu
firmowego na Facebooku. Jesteśmy zadowoleni z poziomu wykonanych usług i z dotychczasowej współpracy.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Thomas Renard, Dyrektor E.Leclerc Radom

 
 

Magdę poznałam w hotelu, w którym pracowałam i dla którego ona pracowała. Obszar mojej pracy łączył się w jakiejś części również z działaniami i obowiązkami Magdy.
Magda jest osobą, z której doświadczenia zawodowego warto korzystać. Cenną jej zaletą jest to, że przy każdym projekcie słucha ludzi, ich pomysłów, propozycji a przy tym wykazuje spokój i bardzo dużą cierpliwość. Spędzałyśmy dużo czasu zawodowego ze sobą i mogę powiedzieć, że z uwagi na jej cechy charakteru należy do tych osób, których ostatnimi czasy rzadko się spotyka na polu zawodowym, ponieważ nie jest zapędzona i chaotyczna w działaniu, wszystko co robi jest od początku do końca spójne i przemyślane.
Z Magdą konsultowałam również działania marketingowe w ramach mojego sklepu internetowego. Nasza współpraca zakończyła się bardzo dobrą znajomością również prywatną, która trwa po dziś dzień.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Sylwia, współwłaścicielka Ekotegesy.pl

 
 

Pani Magda realizowała dla mnie trzy przedsięwzięcia, większe i mniejsze, a do każdego z nich podchodziła bardzo indywidualnie i perfekcyjnie. Po wspólnych ustaleniach sama zajęła się wszystkimi sprawami, nawet tymi drobnymi, a ja otrzymywałem tylko na e-maila tematy do akceptacji i ewentualne zmiany.
Pani Magda potrafi dobrze doradzić, potrafi dobrze słuchać, dzięki czemu trafia w samo sedno i perfekcyjnie wykonuje projekt. Takich ludzi potrzeba nam zdecydowanie więcej, dzięki którym możemy realizować duże przedsięwzięcia. Polecam, polecam, polecam!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Norbert Pijarski – przedsiębiorca, hotelarz, właściciel portali noclegowych

 

Możesz również dowiedzieć się więcej o brand marketingu i komunikacji marki: